Select...

Veskiposti tn 2

Avala Kvartal

TallinnTallinnKesklinna linnaosaKesklinna linnaosaVeskiposti tn 2

Avala on uus modernne ja silmapaistev ärikvartal Tallinna Kesklinna piiril. 2021. aasta alguses valmis Avala esimene büroohoone Electra, 2022. aastal lisandus büroohoone Polaris. Tulevikus on kvartalisse planeeritud ka kolmas büroohoone Sirius. Büroohoonete inspiratsiooniks on kauged planeedid – seepärast on hoone nimed saanud taevalaotuses silmapaistvate taevatähtede järgi.

Avala kvartali büroohooned on pilkupüüdva arhitektuuriga. 12-korruseliste hoonete bürookorruste üüritav pind on ligi 1000m² ja seda saab jagada kuni neljaks bürooks. Suurtest akendest avanevad kaunid vaated isegi madalatel korrustel, sest ümbruses on madal hoonestus.

Avala kvartal on keskkonnasõbralik, büroohoonetel on A-energiaklass ja energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED GOLD sertifikaat. Hoones on nutikad tehnosüsteemid: nii valgustus, küte kui ventilatsioon on automaatselt juhitav vastavalt tarbimisvajadusele. Valgustust, kütet ja ventilatsiooni juhib automaatika sõltuvalt tarbimisvajadusest. Kvartalis asuva DEPO katusel on Tallinna suurim päikesepark ja hoonete katused on kaetud õhku puhastava materjaliga, mis puhastab kuni 3750 auto aastase emisiooni.

Töötajate mugavuse huvides on Avalas esinduslik lõunarestoran ja 24/7 avatud jõusaal, büroohoonetes on ka siseterviserajad. Hoonete ümbruses on hubased rohealad puhkamiseks.

Avala Kvartal on mugavas asukohas, kuhu lihtne ligipääs nii autoga, ühistranspordiga kui keskkonnasõbralike transpordivahenditega. Kvartalis asub ruumikas parkimismaja, kus ruumi nii kvartali töötajatele kui ka külalistele. Olemas on elektriautode laadimise võimalus, jalgrattarattahoidla koos duširuumidega ja Bikeep rattaparkla külalistele.

SÕIDUAEG / KAUGUSED
• Rocca Al Mare keskus 12 min / 6,7 km
• Kristiine keskus 6 min / 2,9 km
• Telliskivi loomelinnak 8 min / 4 km
• Viru Keskus 8 min / 3,5 km
• Lennujaam 5 min / 3,2 km
• Tallinna Sadam 10 min / 3,8 km
• Lasnamäe Centrum 13 min / 8,2 km
• Viimsi Keskus 23 min / 13,1 km

Информация о здании/объекте

Предложения в этом здании

Адрес
Площадь
Кол-во комнат
Цена

Veskiposti tn 2

219.00 m2

5

3504.00

Отправить запрос

Поделиться объявлением

Распечатать объявление

Похожие объекты