Select...

Maakri 30

Skyon

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 30

8200.00 m2

SKYON on 2021. aastal valmiv väärikas ja silmapaistva arhitektuuriga büroohoone Tallinna südalinnas.

See unikaalne kõrghoone on nii kvaliteedilt kui disainilt Eesti büroohoonete absoluutne tipp, mis otseses mõttes lisab värvi ja valgust Tallinna ärikeskuse südamesse. 26-korruselise hoone pilkupüüdev fassaad pakub erakordset värvide- ja valgusemängu: seintele joonistuvad maagilised LED-mustrid, mis äratavad fassaadi ellu, pakkudes eriti efektset vaatepilti, eriti ööpimeduses.

Ainulaadses SKYONis leiab inspireeriva büroo nii väike kui ka suurem ettevõte: korruse suurus on ca 300m2 ning seda saab jagada kuni kuueks kontoriks. Hoone on tipptasemel siseviimistlusega, akendest avanevad imelised vaated linnale ja merele. KOKO arhitektide loomingu paremikku kuuluva hoone majesteetlikkus ilmutab end juba uksel - 11 meetri kõrgust fujeed ilmestab dekoratiivne kaljusein, mida kaunistab roheline taimestik.

Erakordne arhitektuur, tipptehnoloogiad ja keskkonnasäästlikkus ning suurepärane asukoht Maakri tänaval, Tallinna ärikeskuse südames - need on vaid mõned märksõnad, mis SKYONit iseloomustavad. Hoone on energiasäästlik ning vastab LEED Gold sertifikaadi nõuetele.

Hoone all parkimiskorrustel on pakkuda piiratud hulk parkimiskohti, ümbruses on hulk avalikke parklaid. Parkimiskorrustel on olemas ka jalgrataste hoiuruum koos duširuumidega.

Kui otsid eriti eksklusiivset bürood, siis võta ühendust ja küsi infot vakantsete pindade kohta!

Hoone arendaja on Capital Mill OÜ.

Hoone / objekti info

Pindala8200.00 m2
Korruseid26

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised