Select...

Liivalaia 34/36

Arter

Liivalaia 34/36

Arter on uudse kontseptsiooniga inspireeriv ärikvartal Tallinna südalinnas. Aastal 2024 valmiv kvartal koosneb 28-, 15- ja 9-korruselisest hoonest ning neid ühendavast keskhoonest koos parkimismajaga.

Kokku 38 000 m² üüripinnaga kvartalisse tuleb 29 000 m² A-klassi büroopinda, 6000 m² erinevaid toitlustus- ja teeninduspindu ning 3000 m² üürikortereid. Büroopindadel on esmaklassiline sisekliima, õhuniisutus ja vähemalt kolm meetri kõrgused laed. Osa büroosid on täiskõrguses klaasfassaadiga, kõrgemateltl korrustelt avanevad lummavad vaated.

Lisaks büroopinnale on hoones erinevad koosolekuteruumid, ühisloomealad, raamatukogu ning ka õuealad ja kohvikud. Esimese korruse sisetänavate ja siseväljaku rohelusse tulevad erinevad söögikohad, lisaks avab kvartalis uksed kolm restorani, sealhulgas 28. korrusel asuv katuseterrassiga restoran. Üürnikele kasutamiseks on spordiklubi koos ujula, lõõgastusbasseinide, saunade ja väliterrassiga, tervise- ja iluteenused ning lastehoid.

Keskkonnasõbralike energialahendustega liginullenergiahooned on projekteeritud ja ehitatakse rahvusvahelise BREEAM standardi Excellent kõrgele tasemele vastavalt. Hoonete jahutus- ja küttevajaduse katmiseks on kasutusel energiavaiad ja kaugjahutus, kvartalit hakkab teenindama 11 lifti.

Kvartali hoonete ette tuleb linnaväljak, 15- korruselise büroohoone katuseterrassile 500 m² suurune linnaaed ning hoonete taha jääva kunagise Härjapea jõesängi alale park, mis on avatud kõigile linnaelanikele.

Kahekorruselisse maa-alusesse parklasse ja parkimismajja tuleb kokku 470 parkimiskohta, autopesula, Eesti suurim, 90 kohaga jalgrataste siseparkla rataste pesu- ja remondialaga ning riietus- ja duširuumid.

Suurepärane asukoht linna südames ja läbimõeldud kontseptsioon - see on ettevõttele, kes soovib oma töötajaid premeerida parima töökeskkonnaga!

Üür alates 19 eur/m2.

NB! Hoones on veel vaid üksikud vabad bürood. Kui soovid infot vabade pindade kohta, võta ühendust!

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised