Select...

Veskiposti 2

Avala Kvartal

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti 2

22000.00 m2

Avala on uus modernne ärikvartal Tallinna Kesklinna piiril. 2021. aasta alguses valmis Avala esimene büroohoone Electra, 2022. aasta suveks lisandub büroohoone Polaris. Tulevikus on kinnistule planeeritud ka kolmas büroohoone.

Avala kvartali büroohooned on pilkupüüdva arhitektuuriga. 12-korruseliste hoonete bürookorruste üüritav pind on ligi 1000m² ja seda saab jagada kuni neljaks bürooks. Suurtest akendest avanevad kaunid vaated isegi madalatel korrustel, sest ümbruses on madal hoonestus.

Avala kvartal on keskkonnasõbralik, büroohoonetel on A-energiaklass ja energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED GOLD sertifikaat. Hoones on nutikad tehnosüsteemid: nii valgustus, küte kui ventilatsioon on automaatselt juhitav vastavalt tarbimisvajadusele. Valgustust, kütet ja ventilatsiooni juhib automaatika sõltuvalt tarbimisvajadusest. Kvartalisse rajatakse Tallinna suurim päikesepark ja hoonete katused kaetakse õhku puhastava materjaliga.

Kvartalis asub ruumikas parkimismaja ja hoonete juures on kuni 200 elektriauto laadimise valmidus.
Hoonetes on ka jalgrattarattahoidlas koos duširuumidega ja Bikeep rattaparkla külalistele.

Töötajate mugavuse huvides on Avalas esinduslik lõunarestoran ja 24/7 avatud jõusaal. Hoonete ümbrusse rajatakse hubased rohealad puhkamiseks.

Üürihind alates 15 eur/m2.

Hoone / objekti info

Pindala22000.00 m2
Korruseid12

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised