Select...

Veerenni 38B

Sektor

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni 38B

3000.00 m2

2022. a aasta lõpuks valmib Sektor büroohoone - kolmas pilkupüüdva arhitektuuriga energiatõhus hoone Ringi Kvartalis.

Sektor büroohoone kogupind on 3000m2 ja korruse suurus on ca 600m2. Korruse saab jagada ka kolmeks väiksemaks bürooks.

Pinnad on elegantse siseviimistlusega, valgusküllased ja hubased. Kõrgematelt korrustelt avanevad imelised vaated üle linna. Lae kõrgus 3m, viimasel korrusel 4m. Ruumilahendused ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele.

Hoone on varustatud targa automaatikaga, mis juhib nii ventilatsiooni kui valgustust, nii kütet kui jahutust ning sõltuvalt tarbimisvajadusest veel palju muud. See teeb hoone kasutajate maksimaalselt mugavaks ja hoiab kõrvalkulud madalad. Hoone katusele tuleb oma päikesepark, mis aitab tagada maksimaalse energiatõhususe.

Hoone all on parklakorrus, kus ruum ka jalgratastele, hulk parkimiskohti on kõrval väliparklas. Ringi Kvartalis on autopesula ning elektriautode laadimiskohad. Vahetus läheduses on bussipeatused, jalutuskäigu kaugusel ka trammi- ja rongipeatused. Hoonete ümber on kena roheala.

Kvartalis on lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Büroode kvartal paikneb Kesklinna servas, Veerenni 38, 38b ja 40a kinnistul, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning kerkimas on uus atraktiivne elamukvartal Uus-Veerenni.

Kui vajad uut kvaliteetset bürood mugavas asukohas, võta ühendust ja leiame Sinu ettevõttele sobiva pinna!

Üürihind alates 13,75 eur/m2, lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised