Select...

Peterburi tee 1a

Scandium Park

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Peterburi tee 1a

6200.00 m2

Scandium Park on 14-korruseline esinduslik rohebüroo Tallinna kesklinna piiril. Silmapaistvas asukohas olev hoone on uudse mixed-use kontseptsiooniga – lisaks büroodele tuleb majja apartmenthotell.

Hoone arendaja Scandium Kinnisvara on seadnud eesmärgiks nii ülima keskkonnasõbralikkuse kui ka inspireeriva töökeskkonna loomise. Hoonesse tuleb 24h avatud jõusaal, joogasaal, kino-/multimeediaruum, restoran ning rikkaliku taimestikuga katuseterrass - roheaed.

Hoones on kokku 6200m2 üüritavat pinda. Ca 4400m2 on bürood, mis paiknevad 3.-5. korrusel ning 10.-13. korrusel. Et hoone paikneb kesklinna ühes kõrgeimas piirkonnas, pakub enamus korruseid lummavaid vaateid linnale ja merele.

Kõrghoone ehitatakse vastavalt LEED printsiibile ja kasutusel on arvukalt keskkonda säästvaid ja roheenergiat tootvaid lahendusi: päikesepaneelid katusel ja fassaadil, tark valgustus ja ventilatsioon, vihmavee kasutamine taimestiku kastmisel ning muud uudsed tehnoloogiad. Hoone energiaklassi skaalal on eesmärk olla vähemalt 10% parem kui Eestis nõutav A-klass.

Siseviimistlus lähtub samuti rohelisest mõtteviisist ning kasutatud on kaasaegseid, loodust ja keskkonda säästvaid materjale. Ruumide stilistika on hele, kasutatud on palju naturaalset puitu ja tekstiile ning heledaid krohvipindu, mis muudab töökeskkonna hubaseks. See on hoone, mis inspireerib ja kiirgab head energiat!

Maja all on kaks parkimiskorrust, maja ees Bolt Drive parkimiskohad. Loomulikult on olemas elektrirataste ja -tõukside tasuta laadimisvõimalus, samuti soe rattamaja koos kappide ja duširuumidega.

Hoone autorid on Indrek Suigusaar ja Jaan Jagomägi arhitektuuribüroost Pluss, sisearhitektuuri autor on maineks KAOS Arhitektid.

Üür alates 17,9 eur/m2.

Kui Sulle on oluline roheline mõtteviis ja hindad uuenduslikkust, siis see büroohoone on Sulle!

Hoone valmib 2025. a alguses.

Hoone / objekti info

Korruseid14

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised