Select...

Tatari 1

Kawe City

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari 1

9250.00 m2

Kawe City on uus väärikas büroohoone Vabaduse Väljaku ääres. Suurepärases asukohas paiknev hoone valmis 2022. aasta sügisel.

7-korruselise hoone 1. korrusel on omaette sissepääsu ja vitriinakendega äripinnad, kõrgemal bürood. Esinduslikus fuajees võtab külalise vastu administraator. Hoone all on maa-alune parkla, kus on ka jalgrattaparkla. Naabruses on ka avalikud parklad ning trammi- ja bussipeatused.

A-energiaklassiga büroohoones on madalad kõrvalkulud, sest kasutusel on modernsed tehnosüsteemid, mis tagavad energiasäästu. Näiteks
nõudluspõhine kliimasüsteem, mis hõlmab nii ventilatsiooni, jahutust kui kütet, läbipaistvad päikesekatted väljaspool hoonet liiguvad akende ette automaatselt ning aitavad hoida ruumi temperatuuri ühtlasena, tõkestades soojuse sissepääsu.

Bürood on suurte akendega, valged ja avarad ning võimaldavad väga mugavalt ruumilahendusi, sest pinnad on valdavalt kandepostideta. Büroode kõrgus on 3,1m, 1. korruse pindadel 4m. Hoonel on kaks fuajeed ning kõigisse kontoritesse on võimalik pääseda otse liftist. Mõnel pinnal on ka terrass.

Hoone arendaja on suure kogemusega ärikinnisvara arendaja AS KAWE.

Üürihind alates 16 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Lõplik hind sõltub korrusest ja pinna suurusest - küsi pakkumist!

Hoone / objekti info

Korruseid7

Pakkumised selles hoones

Aadress
Pindala
Hind

Tatari 1

1316.00 m2

24346.00

Tatari 1

343.90 m2

6362.15

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised