Select...

Tatari 1

Kawe City

TallinnTallinnKesklinna linnaosaKesklinna linnaosaTatari 1

9250.00 m2

Kawe City on uus väärikas büroohoone Vabaduse Väljaku ääres. Suurepärases asukohas paiknev hoone valmis 2022. aasta lõpus, kuid hoones on veel mõned vabad bürood.

Esinduslikus fuajees võtab külalise vastu administraator. Hoone all on maa-alune parkla, kus on ka jalgrattaparkla. Naabruses on ka avalikud parklad ning trammi- ja bussipeatused.

A-energiaklassiga büroohoones on madalad kõrvalkulud, sest kasutusel on modernsed tehnosüsteemid, mis tagavad energiasäästu. Näiteks nõudluspõhine kliimasüsteem, mis hõlmab nii ventilatsiooni, jahutust kui kütet, läbipaistvad päikesekatted väljaspool hoonet liiguvad akende ette automaatselt ning aitavad hoida ruumi temperatuuri ühtlasena, tõkestades soojuse sissepääsu. Bürood on suurte akendega, valged ja avarad ning võimaldavad väga mugavalt ruumilahendusi, sest pinnad on valdavalt kandepostideta.

Büroode kõrgus on 3,1m, 1. korruse pindadel 4m. Hoonel on kaks fuajeed ning kõigisse kontoritesse on võimalik pääseda otse liftist. Mõnel pinnal on ka terrass.

Üür alates 15 eur/m2. Kui otsid bürood ja Sulle sobib vaid parim, võta ühendust ja küsi lisainfot!. Lõplik hind sõltub korrusest ja pinna suurusest - küsi pakkumist!

Hoone / objekti info

Korruseid7

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised