Select...

Vana-Narva mnt 3

Iru Ärikeskus

Vana-Narva mnt 3

Iru Ärikeskus on uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office tüüpi maja Vana-Narva maantee ääres. Nimetatud kolm ühes lahendus annab ettevõttele võimaluse kogu äritegevuse ühe katuse alla tuua ja seeläbi säästa logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.

Arenduse paiknemine suurte magistraalide läheduses pakub Iru Ärikeskuse üürnikule väga häid logistilisi võimalusi. Tagatud on kiire ligipääs Peterburi teele ning tänu Tallinna ringteele ka Eesti teistesse punktidesse viivatele maanteedele. Olemas on ka ühistranspordiühendus Tallinna linnaga.

Iru Ärikeskuses on võimalik üürida ettevõttele sobiva suurusega äripinda, mida saab vastavalt üürniku soovile kasutada lao-/tootmispinna ja/või kaubandus-/kontoriruumidena. Saadaval olevad multifunktsionaalsed boksid algavad umbes 350 ruutmeetrist, aga pakkuda on ka ligikaudu 1130 ruutmeetriseid äripindasid. Bokse liites saab moodustada umbes 9500 ruutmeetrist äripinda.

Hoone energiatõhusust iseloomustavad madalad kõrvalkulud. Iru Ärikeskuse büroo- ja laoruumide paiknemine lubab tulevasel üürnikul pinda efektiivselt ära kasutada. Ärikeskuse ruumilahendust saab muuta vastavalt üürniku soovile ja äripinda saab kasutamiseks sobitada nii ühele kui ka mitmele erinevale rentnikule.

Iru Ärikeskus asub Tallinna külje all, Lasnamäe linnaosast kaheminutilise autosõidu kaugusel Maardu linna territooriumil, Vana-Narva maantee alguses. Tegu on kiirelt areneva lao- ja tootmispiirkonnaga, kus on tagatud hea tehniline ja sotsiaalne infrastruktuur ning hoone ümbruskonnas on endale sobiva koha leidnud paljud tootmisettevõtted.

Maardu-Iru piirkonda ootab lähiaastatel ees ümbersünd – alustatud on Vana-Narva maantee ja Saha-Loo tee ristmiku rekonstrueerimisega, millega tehakse korda ka Iru Ärikeskuse esine maanteelõik. Värske asfaldi ja turvaliste mahasõiduradadega magistraal valmib juba juulikuus!

Kui täna kasutab Transpordiameti andmetel Vana-Narva maanteed ööpäevas pea 10 000 sõidukit, siis võib tulevikus tänu maantee uuendamisele sellele korralikku lisa oodata. Maardu ja ümbritsevate suurte kaubateede ühenduste sujuvale toimimisele aitab kaasa ka värskelt valminud Väo liiklussõlm.

Tänu eelpool mainitud ja pikalt planeeritud infrastruktuuriprojektide valmimisele kasvab piirkonna potentsiaal uute tootmis- ja logistikavaldkonna ettevõtete võõrustamiseks. Tegu on aga alati olnud logistiliselt väga hea asukohaga – lisaks läheduses paiknevatele haruraudteedele,

Hoone / objekti info

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 | Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised