Select...

Pärnu mnt 21/2

P21/2

Pärnu mnt 21/2

Pärnu mnt 21/2 on 2022. a lõpus valminud väike 6-korruseline ärihoone. Hoones on 12 äripinda: bürood suuruses 65m2 - 116m2 ning kaks kaubanduspinda (194m2 ja 65m2).

Esimesel korrusel asuvad suurte vitriinakendega kaubanduspinnad on kõrgete lagedega ja osaliselt kahel tasapinnal. Pinnad on ideaalselt nähtavad Pärnu maanteelt ning sobivad kaupluseks, showroomiks, teeninduseks või ka toitlustuseks. Siseviimistluse osas saab üürnik kaasa rääkida.

Bürood on valmis sisse kolimiseks. Ruumilahendus on kõigil pindadel sarnane: avar avatud planeeringuga tööala, nõupidamisruum, sisustatud kööginurk (sh külmik, nõudepesumasin ja mikrolaineahi) ning tualettruum. Ruumid on valgusküllased ja hubased, esindusliku siseviimistlusega. Pindadel on ruumipõhiselt reguleeritav sisekliima, samas on ka aknad avatavad.

Pärnu mnt 21/2 büroohoone on mugavas asukohas südalinnas, Vabaduse Väljakust mõne sammu kaugusel. Naabruses on hulk söögikohti, kauplusi ja teenuseid. Ühistranspordipeatused on lähedal ning autoga liikujatel on võimalik üürida soodushinnaga parkimiskohti üle tänava asuvas parkimismajas.

Kui otisid uut bürood, kuhu kohe sisse kolida, võta ühendust! NB! Kuni 2023. aasta lõpuni üürisoodustus 50%!

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised