Select...

Sõle 14

Sõle ärikeskus

Sõle 14

Sõle ärikeskus on kolmest korpusest koosnev ärihoonete kompleks Sõle ja Mulla tänava nurgal. Hoone A-korpus on 5-korruseline 1975. aastal ehitatud hoone, B- ja C-korpus paiknevad ajaloolises hoones.

A-korpuse fassaad ja üldalad läbisid 2023. aasta sügiseks põhjaliku uuenduskuuri. Fassaad sai modernse välimuse, hoone fuajeesse rajati stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala ning 1. korrusele maast laeni vitriinakende ja 4,5m kõrguse laega atraktiivsed äripinnad - kaubanduse või teenuste jaoks (suurusega 42-125m2). Samas avatakse hubane restoran koos väliterrassiga.

Hoone kõrgematel korrustel on pakkuda eri suuruses bürood. A-korpuse kolmas korrus on ühistöökontor, kus büroosid suurusega alates ca 17m2. Tööruumid on privaatsed, kuid korrusel on ruumikas ühiskasutatav köögi- ja puhkeala ja terrass lõõgastumiseks ning kontaktide loomiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Väärtustatud on ka roheline mõtteviis: 70% hoone elektrienergiast on tuuleenergia, kasutusel on liftid, mis pidurdamisel elektrienergiat toodavad, aknad on päikesekaitse efektiga, et jahutuskoormust vähendada Loomulikult on olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus puhke- ja välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m2 büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Kui otsid hea hinnaga kvaliteetset bürood, teenindus- või kaubanduspinda, võta ühendust!

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised