Select...

Sõle 14

HUBANE SOKLIKORRUSE ÄRIPIND SÕLE ÄRIKESKUSES

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

71.60 m2, 8.52 €/m2

1 tuba

610 €

Üürile anda värskelt renoveeritud soklikorruse äripind. Endise Telia majana tuntud hoonekompleks on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning avatud Sõle Ärikeskusena.

Hoone B-korpuse soklikorrusel paiknev äripind on akendega ja hubase siseviimistlusega. Sobib hästi nt joogastuudioks, treeningruumiks vms, sest pinna lähedal on duši-ja riietusruumid. Hoone kõrgematel korrustel on bürood.

Hoonekompleksi peahoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 50m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Klientidele on tasuta parkimine hoone ees. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Väärtustatud on roheline mõtteviis: olemas on elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on välitööalad ja puhkealad.

Üür 610 eurot. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingMuu
Pindala71.60 m2
Tube1 tuba
Korrus0/2
ValmidusValmis

Muu info

Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus