Select...

Sõle 14

OMA RUUM ÜHISTÖÖKONTORIS, KÕRVALKULUD HINNAS

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

89 m2, 15.96 €/m2

1420 €

Üürile anda väike büroo Sõle Ärikeskuse ühistöökontoris. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbisid 2023. aasta sügiseks põhjaliku uuenduskuuri ning maja sai lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone 3. korrusel on väikebürood, mida saab üürida paindliku lepinguga, ruumid on valmis sissekolimiseks. Ruumi saab üürida mööbliga, soovi korral on võimalik tuua ka oma mööbel. Korrusel on hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms.

Hoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Hoone ümbruses on kena õunaaiaga roheala, kus on puhke- ja välitööalad. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul (iga 60m² pinna kohta saab üürida ühe parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 1420 eurot. Lisandub käibemaks. HInnas sisalduvad kõrvalkulud ja ühiskasutuseks rmõeldud uumide kasutamine.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem või suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala89.00 m2
Korrus3/5

Muu info

Internet
Mööbli võimalus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised