Select...

Sõle 14

HUBANE VÄRSKELT RENOVEERITUD BÜROO

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

38.20 m2, 16 €/m2

1 tuba

611 €

Üürile anda hubane värskelt renoveeritud büroo Sõle 14 büroohoones. Endise Telia majana tuntud hoonekompleks läbis 2023. aasta sügiseks põhjaliku uuenduskuuri ja avati Sõle Ärikeskusena.

Hoone C-korpuse 3. korrusel on paiknev büroo koosneb ühest ruumist, lisaks on korrusel üldkasutatavad tualettruumid ja kööginurk. Pinnal on sundventilatsioon ja jahutus.

Hoonekompleksi peafuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatud välitööalad ja puhkealad.

Üür 16 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka suurem või väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala38.20 m2
Tube1 tuba
Korrus3/3
ValmidusUus viimistlus

Muu info

Internet
Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised