Select...

Sõle 14

UUS VITRIINAKENDE JA OMAETTE SISSEPÄÄSUGA ÄRIPIND

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

63 m2, 16 €/m2

1008 €

Üürile anda ilus 4,5m kõrguse lae ja suurte vitriinakendega äripind Sõle 14 büroohoone 1. korrusel. Ilus ja avar pind on peaaegu valmis, valgustus paigaldatakse üürileandja poolt, vajadusel saab üürnik siseviimistlust oma soovide järgi muuta. Pinnal on vee- ja kanalisatsiooniühendus kööginurga või iluteenustele vajalike ruumide jaoks. Tualettruumid on koridoris. Vajadusel saab ühendada pinna samasuure kõrvalpinnaga.

Pind on vaatega Sõle tänavale ning hästi nähtav. Hoone on silmapaisev ja esinduslik, sest fassaad ja üldalad on läbinud põhjaliku uuenduskuuri. Fassaadi modernne välimuse on õhtuti tänu fassaadivalgustusele eriti pilkupüüdev Hoone esimesel korrusel on kaubandus-teeninduspinnad, kõrgematel korrustel on eri suuruses bürood, kokku on ärikompleksi kolmes korpuses üle 6000m² pinda.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Väärtustatud on ka roheline mõtteviis: 70% hoone elektrienergiast on tuuleenergia, aknad on päikesekaitse efektiga , et jahutuskoormust vähendada. Loomulikult on olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on puhke- ja välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 16 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.


Pakkumine on vahendustasuta.

NB! Vaata teisi pakkumisi samas hoones: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus
Pindala63.00 m2
Korrus1/5
ValmidusValmis

Muu info

Tsentraalne kanalisatsioon
Sissepääs tänavalt
Eraldi sissepääs

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised