Select...

Maakri 23a

Maakri HUB

Maakri 23a

KAMPAANIA: esimesel aastal on kõrvalkulud fikseeritud: 1,95€/m²+KM (+ elekter vastavalt tarbimisele). Kampaania kehtib üürilepingutele, mis sõlmitud kuni 29.02.2024.

Tallinna linna ärikeskus (CBD) on meelisasukohaks paljudele edukatele ettevõtetele, tegemist on ärielu koduga. Maakri HUB asub selle südames, eemal suurest liiklusmürast, pakkudes vaikset, valgusküllast, rohelist ning kaasaegset töökeskkonda.
Toekas hommikueine ja mõnus äratav kohv, maitsev lõunasöök koos armsa kolleegiga, töökoosolek rohelises pargis, tööpäeva lõppedes kehakosutav treening spordiklubis, kiired ostud toidukaupluses - seda kõike kõigest 10-minutilise jalutuskäigu raadiuses!
Vahetus lähedusest leiad oma äripartnerite ja külaliste majutamiseks nimekaid hotelle ning 10- kuni 15-minutilise autosõidu kaugusele jäävad lennujaam, bussijaam, reisisadam, Balti Jaam, kuhu pääseb väga mugavalt ka ühistranspordiga.

Hoonel saab olema BREEAM sertifikaadi kõrgeim tase ja seega pakub see üürnikule tervislikku, rohelist ja motiveerivat töökeskkonda:

- Silmapaistva arhitektuuriga kaasaegne A-klassi büroohoone
- Parem õhuvahetus loob suurepärase sisekliima töötajate heaolu tagamiseks
- Töötajatele maksimaalse mugavuse tagamiseks saab igas ruumis reguleerida temperatuuri
- Optimaalne loomulik päevavalgus ja kvaliteetsed vaated akendest
- Energia- ja veesäästlik hoone (kaasaegsed ja efektiivsed tehnosüsteemid, nutikad LED valgustid ja tsoneeritud valgustuse juhtimine, väiksema veehulga läbivusega sanitaartehnika ning energiasäästlik välisvalgustus)
- Tark automaatika reguleerib ja optimeerib hoone automaatika süsteeme, mis tagab üürnikele madalamad kõrvalkulud
- Läbimõeldud siseviimistluspaketid, paindlikud ja efektiivsed ruumiplaneeringud annavad võimaluse planeerida vastavalt enda vajadustele unistuste büroo
- Paljudel korrustel asuvad suured roheterrassid, kus korraldada firma- ja kliendiüritusi, pidada välikoosolekuid või nautida lihtsalt värskes õhus lõunasööki koos oma kolleegidega
- Esinduslikud üldalad ja haljastatud hubane sisehoov
- Jalgrataste hoiuruum ning duši- ja riietusruumid maja üürnikele
- Üldkasutatavad nõupidamisruumid
- Mugav ligipääs nii autoga, jalgrattaga, ühistranspordiga kui ka jalgsi liikudes.

Kaasaegne 17-korruseline A-klassi büroohoone valmib juba 2023.a sügisel. Üüritavat pinda saab olema ligikaudu 9200 m2, millest ligikaudu 1300 m2 on restorani- ja teenindusotstarbega ruumid 1.korrusel.

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised