Select...

Sõle 14

HUBANE VÄRSKELT RENOVEERITUD BÜROO

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

38.20 m2, 16 €/m2

1 tuba

611 €

Üürile anda hubane värskelt renoveeritud büroo Sõle 14 büroohoones. Endise Telia majana tuntud hoonekompleks läbis 2023. aasta sügiseks põhjaliku uuenduskuuri ja avati Sõle Ärikeskusena.

Hoone C-korpuse 3. korrusel on paiknev büroo koosneb ühest ruumist, lisaks on korrusel üldkasutatavad tualettruumid ja kööginurk. Pinnal on sundventilatsioon ja jahutus.

Hoonekompleksi peafuajees on hubane lounge-ala, suvel avab uksed ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Hoone ümbruse tänavail on tasuta parkimisvõimalus, Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega. Klientidele on tasuta parkimine hoone parklas.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatud välitööalad ja puhkealad.

Üür 16 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka suurem või väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala38.20 m2
Tube1 tuba
Korrus3/3
ValmidusUus viimistlus

Muu info

Dušš
Kliimaseade
Ventilatsioon
Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised