Select...

Sõle 14

ESIMESEL AASTAL SOODUSHIND

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

125.50 m2, 16 €/m2

2008 €

Üürile anda ilus 4,5m kõrguse lae ja suurte vitriinakendega äripind Sõle Ärikeskuse 1. korrusel. Ilus ja avar pind tekib kahe 63m² ruumi ühendamisel, võimalik on üürida ruume eraldi või ühendada nendega veel kolmaski ruum. Ruumid on peaaegu valmis, valgustus paigaldatakse üürileandja poolt, vajadusel saab üürnik siseviimistlust oma soovide järgi muuta. Pinnal on vee- ja kanalisatsiooniühendus kööginurga või iluteenustele vajalike ruumide jaoks. Tualettruumid on koridoris.

Pind on vaatega Sõle tänavale ning hästi nähtav. Hoone on silmapaisev ja esinduslik, sest fassaad ja üldalad on läbinud põhjaliku uuenduskuuri. Fassaadi modernne välimuse on õhtuti tänu fassaadivalgustusele eriti pilkupüüdev Hoone esimesel korrusel on kaubandus-teeninduspinnad, kõrgematel korrustel on eri suuruses bürood, kokku on ärikompleksi kolmes korpuses üle 6000m² pinda.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Väärtustatud on ka roheline mõtteviis: 70% hoone elektrienergiast on tuuleenergia, aknad on päikesekaitse efektiga , et jahutuskoormust vähendada. Loomulikult on olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on puhke- ja välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² pinna kohta saab parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Klientidele on tasuta parkimine hoone ees. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 16 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
ESIMESEL AASTAL ÜÜRISOODUSTUS - KÜSI LISAINFOT!

NB! Võimalik on üürida ka suurem või väiksem pind.

Pakkumine on vahendustasuta.

NB! Vaata teisi pakkumisi samas hoones: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/


Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala125.50 m2
Korrus1/5
ValmidusValmis

Muu info

Lift
Vitriinaken
Ventilatsioon
Tsentraalne kanalisatsioon
Eraldi sissepääs
Sissepääs tänavalt

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised