Select...

Uudised

05.05.2022

Erilised büroohooned on klientide seas hinnas

Vanade büroohoonete rekonstrueerimise teemal rääkivas saates tulevad jutuks põnevad lahendused vana hoone värskeks muutmisel ning ka üldine küsimus miks eelistada vana hoonet uue ehitamisele. Küsime, kuivõrd on vanade büroohoonete rekonstrueerimine keerulisem ja kallim võrreldes uue hoone ehitamisega ja mida ettevõtted taoliste lahenduste juures kõige enam hindavad ja ka samas pelgavad. Fausto Capitali arenduste näitel räägime saates vanade hoonete rekonstrueerimise keerukustest, aga ka selle käigus tekkivatest uutest võimalustest ja eelistest.

Kõneleme ka viimastest trendidest büroomaailmas ning selgitame lahti üllatava tõdemuse, et kodukontoris töötamise trend on ettevõtete büroopindade vajadusi hoopis suurendanud. Räägime ka rohelistest ja keskkonnasäästlikest lahendustest büroomajades ning küsime, millistel juhtudel võib sääraste lahenduste puudus peletada büroopindasid otsivaid ettevõtteid eemale.

Külalisteks on Fausto Capitali müügidirektor Einar Niin, Lumia OÜ arhitekt Margit Aule ning Uus Maa Ärikinnisvara maakler Aira Veelmaa. Saadet juhib Lauri Leet.

Kuula kinnisvarasaadet SIIN.

AIRA VEELMAA

Kutseline Maakler

VAATA PROFIILI

Eelmine

Jaga uudist

Prindi uudis

Järgmine